ROMAR Medical este centrul de diagnostic şi tratament cu acoperire naţională, având o reţea formată din centre proprii şi centre partenere. Acesta reprezintă pe piata serviciilor medicale un furnizor important atât pentru asigurările de sănătate de stat cât şi pentru cele private.
Bazându-se pe o echipă de medici specialişti cu un înalt grad de profesionalism în acordarea serviciilor medicale, ROMAR Medical a devenit în scurt timp un model de performanţă şi calitate.

Cerinte

  • studii superioare finalizate
  • cunoasterea pachetului MS OFFICE
  • abilitati de relationare, de orientare catre clienti
  • persoana organizata, atenta la detalii
  • experienta in domeniul serviciilor medicale reprezinta un avantaj

banner_job

Responsabilitati

  • organizarea activitatii din receptie
  • planificarea si inregistrarea programarilor solicitate de pacienti
  • promovarea serviciilor oferite
  • inregistrarea incasarilor pe casa de marcat si in programul informatic
  • e responsabil / a de coordonarea activitatii administrative a punctului de lucru

Alte informatii

Oferim pachet salarial competitiv, format din parte fixa, dar si posibilitatea de crestere a veniturilor in functie de performantele dovedite.

Asistent Manager la Romar Medical este un job excelent pentru orice tanar care este un bun lider, organizator si antreprenor.