Point Architects angajeaza o persoana care sa se ocupe de atragerea potențialilor clienți – persoane interesate de servicii complete de design, arhitectură și construcții în domeniul amenajărilor interioare de spații comerciale și birouri din orașul Iași.

Oras: Iasi

Tip job: Full-time

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări (minimum 1 an)
  • Experiență în gestionarea relațiilor cu actualii și potențialii clienți
  • Bune abilități de comunicare scrisă și verbală
  • Abilitate de procesare computerizată a documentelor
  • Disponibilitate de a călători în interesul companiei
  • Capacitate de sinteză a informațiilor
  • Studii superioare finalizate sau în curs (cunoștințele de design și de arhitectură nu sunt obligatorii, însă pot reprezenta un avantaj)

Responsabilități:

  • Prospectarea pieței și analiza cerințelor potențialilor beneficiari
  • Planificarea, coordonarea, organizarea, monitorizarea și evaluarea procesului de vânzări
  • Stabilirea și menținerea relației cu clienții
  • Realizarea ofertelor comerciale
  • Participarea la evenimente de profil (networking)

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant și bonus din vânzări
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic
  • Training-uri în țară și străinătate
  • PC, telefon

Aplicatie:

CV + Scrisoare de intenție la adresa de e-mail pointarchitects@yahoo.com.

Data-limita:

20 Octombrie 2014. Interviurile vor avea loc în perioada 19 – 21 octombrie.