Data adaugare anunt “Locuri de munca pentru tinerii ieseni care stiu limba Italiana” – 19 decembrie 2016. Aveti in vedere acest lucru inainte de a aplica pentru job!

Daca ai cunostinte de limba italiana si esti in cautarea unui loc de munca, poti veni sa lucrezi cu noi in call center-ul Multibrand. Dupa ani de activitate in Iasi, Multibrand Call Call Center devenit un partener de incredere al salariatului prin promptitudine, profesionalism, flexibilitate si seriozitate

Detalii locuri de munca pentru tinerii ieseni care stiu limba Italiana

Un job in call center te ajuta sa iti dezvolti abilitatea de a rezolva situatii complexe folosind diverse tehnici de comunicare, sa fii punctual, organizat si mai ales un bun coechipier.

Suntem in cautare de colegi pentru diferite activitati: telemarketing,teleselling si sondaje de opinie.

RESPONSABILITATI

  • Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice ale clientilor conform procedurilor de lucru;
  • Oferirea de solutii pentru problemele ridicate de catre clienti;
  • Oferirea de informatii corecte si complete clientilor sau potentialilor clienti, in ceea ce priveste produsele si serviciile companiei, intr-o maniera profesionista si prietenoasa;
  • Identificarea, analizarea si rezolvarea problemelor clientilor utilizand calculatorul, bazele de date si procedurile in vigoare;
  • Inregistrarea corecta si completa a informatiilor oferite de clienti in urma apelurilor telefonice;
  • Mentinerea standardului de calitate stabilit, pastrand o abordare profesionala si amabila.

Multibrand Call Center Iasi va ofera locuri de munca pentru tinerii ieseni care stiu limba Italiana

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata cu o perioada de proba de 90 de zile;
  • Salariu 1.500 ron aliniat standardelor actuale cu posibilitate de crestere chiar si dupa primele 3 luni de proba;
  • Bonus lunar, individual si pe grup, in functie de obiectivele atinse,avand un target bine definit;
  • Orar flexibil cu posibilitatea de a lucra in ture;
  • Formare profesionala continua si posibilitatea de dezvoltare profesionala.

Multibrand Call Center Iasi reprezinta o alegere foarte buna atat pentru studenti, fiind un start exceptional in cariera, cat si pentru persoanele cu experienta sau fara care vor sa isi dezvolte cunostintele intr-un mediu de lucru placut, linistit si sigur. In plus, programul este flexibil si ai posibilitatea de a lucra part time sau full time.

Contact locuri de munca pentru tinerii ieseni care stiu limba Italiana

C.V. la adriano@appuntamentiagenti.it

Tel 0742335054

Alte detalii: Pagina de Facebook Call Center Multibrand Iasi, Grupul de joburi pentru tineri Iasi.