Sofer 3,5T/ Agent Achizitii Managementul Deseurilor – Adecco

Adecco este liderul global in servicii de Resurse Umane, fiind condusa de o echipa multinationala de experti, furnizand o gama flexibila si unica de resurse de cariera si angajati catre clienti si asociati. Compania cauta pentru clientul sau, Sofer 3,5T/ Agent Achizitii Managementul Deseurilor.

Cerinte:

  • Experienta minim 1 an
  • Studii superioare
  • Detine permis de conducere categoria B
  • Bune abilitati de comunicare
  • Abilitati de negociator
  • Cunostinte operare PC
  • Cunostinte limbi straine- engleza- cel putin nivel mediu
  • Disponibilitate pentru deplasari de minim 3 zile pe saptamana
  • Disponibilitate la program prelungit

Responsabilitati:

  • Face oferte comerciale si raspunde cererii de oferte pentru produsele de care raspunde
  • Intocmeste rapoarte de deplasare
  • Ia decizii privind distributia fizica si livrarea produselor
  • Efectueaza inregistrarile zilnice ale vanzarilor
  • Contacteaza potentialii clienti vizitati in deplasari
  • Se ocupa de identificarea de noi modalitati de publicitate si promovare a produselor din grupa de care raspunde

Alte informatii:

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Masina de serviciu.

Locatie: Iasi
Tip job: Full-time

Contact:

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa ne trimita numarul de telefon pentru a fi contactat. Pentru mai multe oportunitati de angajare, va rugam vizitati siteul nostru www.adecco.ro, si inregistrati-va CV-ul in baza de date pentru a fi eligibil pentru actuale sau viitoare posturi deschise. Toate aplicatiile sunt strict confidentiale.